..: Trasa vlaku Os 19005 - JŘ 2009 :..
Os 19005
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 4xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 8.58 2
  Praha-Krč  9.05 9.06 2/2
  Praha-Braník  9.10 9.11 3
  Praha-Modřany zastávka  9.14 9.14  
  Praha-Komořany  9.19 9.19  
  Praha-Zbraslav  9.23 9.24 3
  Dolní Břežany-Jarov  9.27 9.27  
  Vrané nad Vltavou  9.31 9.36 2
  Skochovice  9.38 9.38  
  Měchenice  9.41 9.42 2
  Klínec  9.48 9.48  
  Bojov  9.53 9.53  
  Bojanovice  9.57 9.57  
  Čisovice  10.01 10.02 2
  Rymaně  10.08 10.08  
  Mníšek pod Brdy  10.11 10.17 3
  Nová Ves pod Pleší  10.23 10.23  
  Malá Hraštice  10.27 10.27  
  Mokrovraty  10.33 10.33  
  Stará Huť  10.39 10.39  
  Dobříš  10.42 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök