..: Trasa vlaku Os 19001 - JŘ 2009 :..
Os 19001
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 5.16 2
  Praha-Krč  5.23 5.24 2/2
  Praha-Braník  5.28 5.29 3
  Praha-Modřany zastávka  5.32 5.32  
  Praha-Komořany  5.37 5.37  
  Praha-Zbraslav  5.41 5.42 3
  Dolní Břežany-Jarov  5.45 5.45  
  Vrané nad Vltavou  5.49 5.54 2
  Skochovice  5.56 5.56  
  Měchenice  5.59 6.00 2
  Klínec  6.06 6.06  
  Bojov  6.11 6.11  
  Bojanovice  6.15 6.15  
  Čisovice  6.19 6.20 2
  Rymaně  6.26 6.26  
  Mníšek pod Brdy  6.29 6.35 3
  Nová Ves pod Pleší  6.41 6.41  
  Malá Hraštice  6.45 6.45  
  Mokrovraty  6.51 6.51  
  Stará Huť  6.57 6.57  
  Dobříš  7.00 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster