Vlak 18430 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 0.00 | 12.27 | 2 | ||
Vlásenice | 12.35 | 12.35 | |||
Nová Cerekev | 12.39 | 12.40 | 2 | ||
Leskovice | 12.44 | 12.44 | |||
Pacov | 12.51 | 12.52 | 3 | ||
Šimpach | 12.57 | 12.57 | |||
Obrataň | 13.00 | 13.01 | 2 | ||
Pořín | 13.08 | 13.08 | |||
Chýnov | 13.14 | 13.14 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 13.18 | 13.18 | |||
Smyslov | 13.22 | 13.22 | |||
Tábor | 13.28 | 0.00 | 3/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster