Vlak 18409 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 0.00 | 11.01 | 3/3 | ||
Smyslov | 11.07 | 11.07 | |||
Dobronice u Chýnova | 11.10 | 11.10 | |||
Chýnov | 11.14 | 11.15 | 2 | ||
Pořín | 11.21 | 11.21 | |||
Obrataň | 11.28 | 11.28 | 2 | ||
Šimpach | 11.31 | 11.31 | |||
Pacov | 11.36 | 11.36 | 3 | ||
Leskovice | 11.44 | 11.44 | |||
Nová Cerekev | 11.48 | 11.48 | 2 | ||
Vlásenice | 11.52 | 11.52 | |||
Pelhřimov | 12.00 | 12.01 | 2 | ||
Rynárec | 12.04 | 12.04 | |||
Zajíčkov | 12.09 | 12.09 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 12.13 | 12.14 | 1 | ||
Nová Buková | 12.17 | 12.17 | |||
Hříběcí | 12.21 | 12.21 | |||
Horní Cerekev | 12.25 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök