Sp 1728 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 12.31 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 12.37 | 12.39 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 12.43 | 12.44 | |||
Ostrožská Nová Ves | 12.48 | 12.48 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 12.52 | 12.53 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 12.58 | 13.00 | 2 | ||
Bzenec | 13.09 | 13.10 | 4 | ||
Vracov | 13.14 | 13.14 | |||
Kyjov zastávka | 13.23 | 13.24 | |||
Kyjov | 13.27 | 13.28 | 4 | ||
Nemotice | 13.41 | 13.42 | 4 | ||
Nesovice | 13.50 | 13.50 | 4 | ||
Bučovice | 13.57 | 13.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 14.06 | 14.07 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.33 | 0.00 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster