Sp 1692 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 5.45 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 5.47 | 5.48 | 3 | ||
Bohosudov | 5.57 | 5.58 | 2 | ||
Proboštov | 6.00 | 6.01 | |||
Teplice v Čechách | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Duchcov | 6.13 | 6.14 | |||
Bílina | 6.22 | 6.23 | 2 | ||
Most | 6.33 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök