Sp 1690 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 4.41 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 4.43 | 4.44 | 2 | ||
Bohosudov | 4.54 | 4.55 | 2 | ||
Proboštov | 4.57 | 4.58 | |||
Teplice v Čechách | 5.01 | 5.02 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 5.06 | 5.07 | 2 | ||
Duchcov | 5.10 | 5.11 | |||
Bílina | 5.19 | 5.20 | 2 | ||
Most | 5.30 | 5.31 | 3 | ||
Třebušice | 5.37 | 5.38 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 5.45 | 5.46 | |||
Odb Chomutov město | 5.49 | 5.50 | |||
Chomutov | 5.53 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy