Os 16742 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žlutice | 0.00 | 18.40 | 2 | ||
Borek u Žlutic | 18.45 | 18.45 | |||
Štědrá | 18.50 | 18.52 | 3 | ||
Smilov | 19.00 | 19.00 | |||
Luhov | 19.04 | 19.04 | |||
Toužim | 19.08 | 19.10 | 2 | ||
Poseč | 19.18 | 19.18 | |||
Otročín | 19.23 | 19.23 | |||
Bečov nad Teplou | 19.36 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci