Os 16524 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 20.31 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 20.33 | 20.33 | |||
Trmice | 20.38 | 20.38 | |||
Koštov | 20.41 | 20.41 | |||
Stadice | 20.45 | 20.45 | |||
Řehlovice | 20.47 | 20.47 | |||
Brozánky | 20.49 | 20.49 | |||
Rtyně nad Bílinou | 20.51 | 20.51 | |||
Velvěty | 20.53 | 20.53 | |||
Úpořiny | 20.56 | 20.57 | 3 | ||
Lbín | 20.59 | 20.59 | |||
Ohníč | 21.04 | 21.04 | |||
Hostomice nad Bílinou | 21.07 | 21.07 | |||
Světec | 21.09 | 21.09 | |||
Bílina-Chudeřice | 21.11 | 21.11 | |||
Bílina | 21.14 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci