Os 16413 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 0.00 | 11.36 | 1 | ||
Velký Borek | 11.39 | 11.39 | |||
Mělnická Vrutice | 11.42 | 11.42 | |||
Hleďsebe | 11.48 | 11.48 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 11.50 | 11.50 | |||
Lhotka u Mělníka | 11.52 | 11.52 | |||
Nebužely | 11.59 | 11.59 | |||
Živonín | 12.02 | 12.02 | |||
Kanina | 12.06 | 12.06 | |||
Mšeno | 12.12 | 12.27 | 2 | ||
Skramouš | 12.31 | 12.31 | |||
Vrátno | 12.35 | 12.35 | |||
Trnová | 12.39 | 12.39 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 12.43 | 12.43 | |||
Skalsko | 12.45 | 12.45 | |||
Katusice | 12.49 | 12.51 | 2 | ||
Líny | 12.55 | 12.55 | |||
Bukovno | 12.58 | 12.58 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 13.11 | 13.25 | 4 | ||
Mladá Boleslav město | 13.31 | 13.32 | 1/2 | ||
Řepov | 13.36 | 13.36 | |||
Kolomuty | 13.39 | 13.39 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 13.42 | 13.42 | |||
Dlouhá Lhota | 13.46 | 13.46 | |||
Bechov | 13.51 | 13.51 | |||
Rohatsko | 13.54 | 13.54 | |||
Dolní Bousov | 13.58 | 14.02 | 3 | ||
Sobotka | 14.08 | 14.10 | 2 | ||
Libošovice | 14.16 | 14.16 | |||
Malechovice | 14.19 | 14.19 | |||
Mladějov v Čechách | 14.24 | 14.26 | 2 | ||
Hrdoňovice | 14.31 | 14.31 | |||
Libuň | 14.36 | 14.39 | 3 | ||
Kněžnice | 14.42 | 14.42 | |||
Cidlina | 14.44 | 14.44 | |||
Kyje u Jičína | 14.49 | 14.49 | |||
Ploužnice | 14.53 | 14.53 | |||
Lomnice nad Popelkou | 14.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia