Os 16409 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 0.00 | 7.36 | 1 | ||
Velký Borek | 7.39 | 7.39 | |||
Mělnická Vrutice | 7.42 | 7.42 | |||
Hleďsebe | 7.48 | 7.48 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 7.50 | 7.50 | |||
Lhotka u Mělníka | 7.52 | 7.52 | |||
Nebužely | 7.59 | 7.59 | |||
Živonín | 8.02 | 8.02 | |||
Kanina | 8.06 | 8.06 | |||
Mšeno | 8.12 | 8.18 | 2 | ||
Skramouš | 8.22 | 8.22 | |||
Vrátno | 8.26 | 8.26 | |||
Trnová | 8.30 | 8.30 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 8.34 | 8.34 | |||
Skalsko | 8.36 | 8.36 | |||
Katusice | 8.40 | 8.42 | 2 | ||
Líny | 8.46 | 8.46 | |||
Bukovno | 8.49 | 8.49 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 9.02 | 9.08 | 5 | ||
Mladá Boleslav město | 9.14 | 9.14 | 1/2 | ||
Řepov | 9.19 | 9.19 | |||
Kolomuty | 9.21 | 9.21 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 9.25 | 9.25 | |||
Dlouhá Lhota | 9.29 | 9.29 | |||
Bechov | 9.34 | 9.34 | |||
Rohatsko | 9.37 | 9.37 | |||
Dolní Bousov | 9.40 | 9.42 | 3 | ||
Sobotka | 9.49 | 9.51 | 3 | ||
Libošovice | 9.55 | 9.55 | |||
Malechovice | 9.58 | 9.58 | |||
Mladějov v Čechách | 10.02 | 10.03 | 2 | ||
Hrdoňovice | 10.08 | 10.08 | |||
Libuň | 10.14 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci