Os 16403 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 0.00 | 6.17 | 5 | ||
Mladá Boleslav město | 6.23 | 6.24 | 1/2 | ||
Řepov | 6.28 | 6.28 | |||
Kolomuty | 6.31 | 6.31 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 6.35 | 6.35 | |||
Dlouhá Lhota | 6.39 | 6.39 | |||
Bechov | 6.45 | 6.45 | |||
Rohatsko | 6.48 | 6.48 | |||
Dolní Bousov | 6.51 | 6.54 | 3 | ||
Sobotka | 6.59 | 7.01 | 2 | ||
Libošovice | 7.05 | 7.05 | |||
Malechovice | 7.08 | 7.08 | |||
Mladějov v Čechách | 7.13 | 7.15 | 2 | ||
Libuň | 7.25 | 7.27 | 2 | ||
Kněžnice | 7.30 | 7.30 | |||
Cidlina | 7.32 | 7.32 | |||
Kyje u Jičína | 7.37 | 7.37 | |||
Ploužnice | 7.41 | 7.41 | |||
Lomnice nad Popelkou | 7.45 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök