Os 16360 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant v Čechách | 0.00 | 13.05 | 1 | ||
Frýdlant v Čechách předměstí | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Krásný Les bažantnice | 13.13 | 13.13 | |||
Krásný Les | 13.16 | 13.16 | |||
Řasnice | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Řasnice zastávka | 13.22 | 13.22 | |||
Hajniště | 13.26 | 13.26 | |||
Nové Město pod Smrkem | 13.30 | 13.31 | 3 | ||
Horní Řasnice | 13.37 | 13.37 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 13.41 | 13.41 | |||
Jindřichovice pod Smrkem | 13.44 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster