Os 15764 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice nad Metují | 0.00 | 17.31 | |||
Teplice nad Metují město | 17.34 | 17.34 | |||
Teplice nad Metují skály | 17.37 | 17.37 | |||
Adršpach | 17.42 | 17.43 | 2 | ||
Horní Adršpach | 17.49 | 17.49 | |||
Hodkovice u Trutnova | 17.52 | 17.52 | |||
Janovice u Trutnova | 17.56 | 17.58 | 3 | ||
Radvanice | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Chvaleč | 18.13 | 18.13 | 2 | ||
Petříkovice | 18.19 | 18.19 | |||
Lhota u Trutnova | 18.23 | 18.23 | |||
Trutnov zastávka | 18.27 | 18.27 | |||
Trutnov střed | 18.30 | 18.31 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.35 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci