Os 15620 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 0.00 | 7.33 | |||
Lovčice obec | 7.40 | 7.40 | |||
Slibovice | 7.43 | 7.43 | |||
Běrunice | 7.46 | 7.46 | |||
Městec Králové | 7.51 | 8.03 | 3 | ||
Činěves | 8.12 | 8.12 | |||
Dymokury | 8.15 | 8.15 | |||
Svídnice | 8.19 | 8.19 | |||
Křinec | 8.24 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster