Os 14869 | |
Řazení vlaku: 242 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 9.46 | 2 | ||
Pohledští Dvořáci | 9.50 | 9.50 | |||
Pohled | 9.54 | 9.54 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 9.56 | 9.57 | |||
Přibyslav zastávka | 10.00 | 10.00 | |||
Přibyslav | 10.02 | 10.03 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 10.05 | 10.06 | |||
Nížkov | 10.08 | 10.08 | |||
Sázava u Žďáru | 10.12 | 10.13 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 10.17 | 10.17 | |||
Žďár nad Sázavou | 10.22 | 0.00 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci