Os 14708 | |
Řazení vlaku: 2x810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 0.00 | 15.20 | 2 | ||
Boskovice | 15.27 | 15.30 | 3 | ||
Knínice u Boskovic | 15.39 | 15.39 | |||
Šebetov | 15.44 | 15.44 | 2 | ||
Cetkovice | 15.51 | 15.51 | |||
Velké Opatovice | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Jevíčko | 16.04 | 16.05 | 2 | ||
Biskupice u Jevíčka | 16.08 | 16.08 | |||
Chornice | 16.14 | 16.21 | 3 | ||
Mezihoří | 16.26 | 16.26 | |||
Městečko Trnávka | 16.29 | 16.32 | 2 | ||
Rozstání | 16.35 | 16.35 | |||
Linhartice | 16.42 | 16.42 | |||
Moravská Třebová | 16.48 | 16.51 | 2 | ||
Kunčina | 16.57 | 16.57 | |||
Mladějov na Moravě | 17.05 | 17.06 | 3 | ||
Trpík | 17.10 | 17.10 | |||
Anenská Studánka | 17.13 | 17.13 | |||
Třebovice v Čechách | 17.21 | 0.00 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci