Os 14700 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 0.00 | 5.20 | 2 | ||
Boskovice | 5.27 | 5.30 | 3 | ||
Knínice u Boskovic | 5.39 | 5.39 | |||
Šebetov | 5.44 | 5.44 | 2 | ||
Cetkovice | 5.51 | 5.51 | |||
Velké Opatovice | 5.57 | 5.58 | 3 | ||
Jevíčko | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Biskupice u Jevíčka | 6.08 | 6.08 | |||
Chornice | 6.14 | 6.31 | 4 | ||
Mezihoří | 6.36 | 6.36 | |||
Městečko Trnávka | 6.40 | 6.42 | 2 | ||
Rozstání | 6.45 | 6.45 | |||
Linhartice | 6.52 | 6.52 | |||
Moravská Třebová | 6.58 | 7.00 | 2 | ||
Kunčina | 7.06 | 7.06 | |||
Mladějov na Moravě | 7.14 | 7.16 | 3 | ||
Trpík | 7.20 | 7.20 | |||
Anenská Studánka | 7.23 | 7.23 | |||
Třebovice v Čechách | 7.31 | 7.33 | 1/3 | ||
Česká Třebová | 7.40 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci