Os 14505 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 0.00 | 7.08 | 2 | ||
Velké Pavlovice | 7.13 | 7.14 | 2 | ||
Velké Pavlovice zastávka | 7.16 | 7.16 | |||
Bořetice | 7.21 | 7.21 | |||
Kobylí na Moravě | 7.26 | 7.26 | 2 | ||
Brumovice | 7.30 | 7.30 | |||
Čejč | 7.36 | 7.46 | 3 | ||
Mutěnice zastávka | 7.55 | 7.55 | |||
Mutěnice | 7.57 | 7.58 | 3 | ||
Hodonín | 8.12 | 0.00 | 2vpravo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster