Os 13651 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město pod Sněžníkem | 0.00 | 4.54 | 2 | ||
Chrastice | 4.58 | 4.58 | |||
Vysoké Žibřidovice | 5.03 | 5.03 | |||
Hanušovice zastávka | 5.09 | 5.09 | |||
Hanušovice | 5.13 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster