Os 13617 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 0.00 | 15.23 | 2 | ||
Bernartice u Javorníka | 15.29 | 15.29 | |||
Horní Heřmanice | 15.32 | 15.32 | |||
Velká Kraš | 15.37 | 15.47 | 3 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 15.51 | 15.51 | |||
Tomíkovice | 15.55 | 15.55 | |||
Žulová | 15.58 | 15.59 | 2 | ||
Vápenná | 16.04 | 16.04 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 16.14 | 16.14 | |||
Lipová Lázně | 16.19 | 16.24 | 2 | ||
Lipová Lázně zastávka | 16.28 | 16.28 | |||
Jeseník | 16.32 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster