Os 13603 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 0.00 | 6.25 | 2 | ||
Bernartice u Javorníka | 6.31 | 6.31 | |||
Horní Heřmanice | 6.34 | 6.34 | |||
Velká Kraš | 6.38 | 6.40 | 3 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 6.45 | 6.45 | |||
Tomíkovice | 6.48 | 6.48 | |||
Žulová | 6.51 | 6.52 | 3 | ||
Vápenná | 6.57 | 7.01 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 7.11 | 7.11 | |||
Lipová Lázně | 7.16 | 7.18 | 2 | ||
Lipová Lázně zastávka | 7.22 | 7.22 | |||
Jeseník | 7.26 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci