R 1166 | |
Řazení vlaku: 750 + BDs450 + 2xBt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 0.00 | 16.27 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 17.01 | 17.02 | 2 | ||
Mimoň | 17.16 | 17.17 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.32 | 17.38 | 1/4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Děčín východ | 18.09 | 18.10 | 3 hor. | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.14 | 18.18 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.36 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci