Vlak 8773 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 17.38 | 0.00 | |||
Lipany | 0.00 | 15.57 | |||
Rožkovany | 16.00 | 16.00 | |||
Červenica | 16.03 | 16.04 | |||
Pečovská Nová Ves | 16.06 | 16.07 | |||
Sabinov | 16.11 | 16.13 | |||
Orkucany | 16.16 | 16.17 | |||
Šarišské Michaľany | 16.20 | 16.21 | |||
Veľký Šariš | 16.26 | 16.27 | |||
Prešov mesto | 16.32 | 16.33 | |||
Prešov | 16.37 | 16.53 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 16.57 | 16.58 | |||
Kendice | 17.02 | 17.02 | |||
Drienovská Nová Ves | 17.05 | 17.06 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 17.09 | 17.09 | |||
Ličartovce | 17.13 | 17.13 | |||
Obišovce | 17.16 | 17.16 | |||
Kysak | 17.20 | 17.21 | |||
Trebejov | 17.23 | 17.24 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 17.28 | 17.29 | |||
Ťahanovce | 17.33 | 17.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci