Vlak 8436 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 16.49 | 0.00 | 3. | ||
Tatranská Lomnica zastávka (Eurocamp) | 16.27 | 16.28 | |||
Studený Potok | 16.35 | 16.36 | |||
Matejovce pri Poprade | 16.41 | 16.41 | |||
Poprad-Spišská Sobota | 16.46 | 16.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy