R 832 „Slatina“ | |
Řazení vlaku: 242 + 4xB + 3xBee + BDsee + Apeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 18.35 | 0.00 | 2./2 | ||
Banská Bystrica | 0.00 | 15.01 | 2. | ||
Banská Bystrica mesto | 15.03 | 15.04 | |||
Sliač kúpele | 15.15 | 15.16 | |||
Zvolen mesto | 15.21 | 15.22 | |||
Zvolen osobná stanica | 15.25 | 15.34 | 2. | ||
Hronská Dúbrava | 15.43 | 15.44 | |||
Žiar nad Hronom | 15.54 | 15.55 | |||
Žarnovica | 16.06 | 16.07 | |||
Nová Baňa | 16.18 | 16.18 | |||
Kozárovce | 16.32 | 16.33 | |||
Levice | 16.43 | 16.45 | |||
Podhájska | 17.13 | 17.14 | |||
Úľany nad Žitavou | 17.22 | 17.23 | |||
Šurany | 17.28 | 17.29 | |||
Šaľa | 17.50 | 17.51 | |||
Galanta | 17.58 | 18.00 | |||
Bratislava-Vinohrady | 18.28 | 18.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia