Os 7812 | |
Řazení vlaku: 163 + 4xBdt + BDs Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ružomberok | 21.29 | 0.00 | |||
Košice | 0.00 | 17.50 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 17.57 | 17.58 | Nástupište | ||
Kysak | 18.04 | 18.05 | |||
Veľká Lodina | 18.10 | 18.11 | |||
Malá Lodina | 18.14 | 18.15 | |||
Ružín | 18.17 | 18.18 | |||
Margecany zastávka | 18.23 | 18.23 | |||
Margecany | 18.26 | 18.27 | |||
Kluknava | 18.32 | 18.32 | |||
Richnava | 18.35 | 18.35 | |||
Krompachy | 18.39 | 18.40 | Nástupište | ||
Spišské Vlachy | 18.45 | 18.46 | |||
Olcnava | 18.50 | 18.50 | |||
Vítkovce | 18.53 | 18.54 | |||
Chrasť nad Hornádom | 18.56 | 18.57 | |||
Matejovce nad Hornádom | 19.00 | 19.00 | |||
Markušovce | 19.04 | 19.04 | |||
Teplička nad Hornádom | 19.08 | 19.09 | |||
Spišská Nová Ves | 19.13 | 19.25 | |||
Smižany | 19.28 | 19.28 | |||
Spišské Tomášovce | 19.32 | 19.33 | |||
Letanovce | 19.35 | 19.35 | |||
Vydrník | 19.40 | 19.41 | |||
Spišský Štiavnik | 19.44 | 19.44 | |||
Gánovce | 19.49 | 19.49 | |||
Poprad-Tatry | 19.55 | 20.02 | 2. | ||
Svit | 20.08 | 20.09 | |||
Lučivná | 20.13 | 20.13 | |||
Štrba zastávka | 20.18 | 20.18 | |||
Štrba | 20.22 | 20.23 | |||
Važec | 20.29 | 20.29 | |||
Východná | 20.34 | 20.35 | |||
Kráľova Lehota | 20.44 | 20.45 | |||
Liptovský Hrádok | 20.49 | 20.50 | |||
Podtureň | 20.53 | 20.54 | |||
Okoličné | 20.57 | 20.58 | |||
Liptovský Mikuláš | 21.02 | 21.03 | |||
Liptovské Vlachy | 21.11 | 21.11 | |||
Liptovská Teplá | 21.19 | 21.20 | |||
Lisková | 21.24 | 21.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy