Vlak 6269 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plešivec | 16.57 | 0.00 | |||
Fiľakovo | 0.00 | 14.59 | |||
Šíd | 15.08 | 15.08 | |||
Čamovce | 15.12 | 15.12 | |||
Hajnáčka | 15.17 | 15.18 | |||
Blhovce | 15.25 | 15.25 | |||
Hodejov | 15.29 | 15.30 | |||
Gortva | 15.34 | 15.34 | |||
Jesenské | 15.38 | 15.40 | |||
Dubovec | 15.47 | 15.47 | |||
Orávka | 15.51 | 15.52 | |||
Rimavská Seč | 15.55 | 15.56 | |||
Číž kúpele | 16.01 | 16.02 | |||
Lenartovce | 16.07 | 16.08 | |||
Abovce | 16.12 | 16.12 | |||
Riečka | 16.16 | 16.16 | |||
Štrkovec | 16.19 | 16.20 | |||
Včelínce | 16.25 | 16.25 | |||
Tornaľa | 16.29 | 16.30 | |||
Gemer | 16.35 | 16.35 | |||
Gemerská Panica | 16.39 | 16.40 | |||
Čoltovo | 16.42 | 16.43 | |||
Bohúňovo | 16.47 | 16.47 | |||
Gemerská Hôrka | 16.51 | 16.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci