Os 3029 | |
Řazení vlaku: 363 + B + 3xBdt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trenčín | 17.41 | 0.00 | 2. | ||
Bratislava hlavná stanica | 0.00 | 14.55 | 4./18 | ||
Bratislava-Vinohrady | 15.00 | 15.01 | |||
Bratislava-Rača | 15.04 | 15.05 | 2. | ||
Svätý Jur | 15.11 | 15.12 | |||
Pezinok zastávka | 15.15 | 15.16 | |||
Pezinok | 15.19 | 15.20 | 2. | ||
Šenkvice | 15.26 | 15.27 | 2. | ||
Báhoň | 15.33 | 15.34 | |||
Cífer | 15.37 | 15.38 | |||
Trnava | 15.45 | 15.47 | |||
Brestovany | 15.54 | 15.55 | |||
Leopoldov | 16.02 | 16.08 | 2. | ||
Madunice | 16.12 | 16.12 | |||
Veľké Kostoľany | 16.16 | 16.17 | 2. | ||
Drahovce zastávka | 16.20 | 16.20 | |||
Piešťany | 16.27 | 16.28 | |||
Horná Streda | 16.33 | 16.34 | |||
Brunovce | 16.38 | 16.38 | |||
Považany | 16.42 | 16.42 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 16.49 | 17.12 | 2. | ||
Trenčianske Bohuslavice | 17.17 | 17.18 | |||
Melčice | 17.23 | 17.24 | |||
Kostolná-Zariečie | 17.31 | 17.32 | |||
Trenčín-Zlatovce | 17.37 | 17.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci