Os 9956 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 20.17 | 0.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 19.26 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 19.33 | 19.34 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.39 | 19.40 | |||
Praha-Radotín | 19.43 | 19.43 | 2 | ||
Černošice | 19.48 | 19.48 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.50 | 19.51 | |||
Všenory | 19.53 | 19.54 | |||
Dobřichovice | 19.56 | 19.56 | 2 | ||
Řevnice | 20.00 | 20.00 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Karlštejn | 20.07 | 20.08 | 1/2 | ||
Srbsko | 20.11 | 20.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia