Os 9935 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.10 | 0.00 | 1/1 | ||
Beroun | 0.00 | 14.18 | 3 | ||
Srbsko | 14.23 | 14.23 | |||
Karlštejn | 14.27 | 14.27 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 14.31 | 14.31 | 1/4 | ||
Řevnice | 14.34 | 14.35 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 14.38 | 14.39 | 1/3 | ||
Všenory | 14.41 | 14.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.44 | 14.44 | |||
Černošice | 14.46 | 14.47 | |||
Praha-Radotín | 14.51 | 14.52 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 14.55 | 14.56 | |||
Praha-Smíchov | 15.02 | 15.03 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia