Os 9716 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Peruc | 20.45 | 0.00 | 3 | ||
Kralupy nad Vltavou | 0.00 | 19.30 | 5 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 19.33 | 19.34 | 2 | ||
Zeměchy | 19.36 | 19.36 | |||
Olovnice | 19.38 | 19.38 | |||
Neuměřice | 19.42 | 19.42 | |||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 19.44 | 19.44 | |||
Zvoleněves | 19.47 | 19.47 | 2 | ||
Podlešín | 19.51 | 19.52 | 4 | ||
Slaný předměstí | 19.57 | 19.57 | |||
Slaný | 20.00 | 20.15 | 3 | ||
Královice u Zlonic | 20.21 | 20.21 | |||
Zlonice | 20.27 | 20.27 | |||
Páleček | 20.31 | 20.31 | |||
Klobuky v Čechách | 20.35 | 20.36 | 2 | ||
Vrbičany | 20.38 | 20.38 | |||
Telce | 20.41 | 20.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci