Os 9567 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.02 | 0.00 | 2 | ||
Turnov | 0.00 | 13.23 | 2/3 | ||
Příšovice | 13.28 | 13.28 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 13.32 | 13.32 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 13.35 | 13.35 | |||
Mnichovo Hradiště | 13.41 | 13.41 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 13.47 | 13.47 | |||
Bakov nad Jizerou | 13.49 | 13.50 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 13.55 | 13.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster