Os 9509 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 12.59 | 0.00 | 1 | ||
Turnov | 0.00 | 10.32 | 2/2 | ||
Příšovice | 10.36 | 10.37 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 10.41 | 10.41 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 10.44 | 10.44 | |||
Mnichovo Hradiště | 10.49 | 10.54 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 10.59 | 10.59 | |||
Bakov nad Jizerou | 11.01 | 11.02 | 2 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 11.06 | 11.07 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 11.12 | 11.21 | 2 | ||
Krnsko | 11.26 | 11.26 | |||
Chotětov | 11.35 | 11.35 | 3 | ||
Zdětín u Chotětova | 11.40 | 11.40 | |||
Kropáčova Vrutice | 11.46 | 11.47 | 2 | ||
Košátky | 11.49 | 11.49 | |||
Kojovice | 11.52 | 11.52 | |||
Byšice | 11.56 | 11.57 | 2 | ||
Všetaty | 12.01 | 12.02 | 1/1 | ||
Tišice | 12.05 | 12.05 | |||
Neratovice | 12.09 | 12.12 | 2 | ||
Kojetice u Prahy | 12.15 | 12.15 | |||
Zlonín | 12.18 | 12.18 | |||
Měšice u Prahy | 12.20 | 12.21 | 1 | ||
Hovorčovice | 12.25 | 12.25 | |||
Praha-Čakovice | 12.29 | 12.29 | 2 | ||
Praha-Kbely | 12.33 | 12.33 | |||
Praha-Satalice | 12.36 | 12.36 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 12.43 | 12.44 | 2/1 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.53 | 12.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök