Os 9447 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poděbrady | 7.41 | 0.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 6.16 | I./1 | ||
Praha-Vysočany | 6.30 | 6.31 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 6.39 | 6.40 | 3 | ||
Zeleneč | 6.44 | 6.44 | |||
Mstětice | 6.47 | 6.47 | |||
Čelákovice | 6.52 | 6.53 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 6.55 | 6.55 | |||
Lysá nad Labem | 7.01 | 7.06 | 2 | ||
Ostrá | 7.09 | 7.10 | |||
Stratov | 7.11 | 7.12 | |||
Kostomlaty nad Labem | 7.15 | 7.16 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 7.18 | 7.19 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 7.23 | 7.33 | 1 | ||
Velké Zboží | 7.37 | 7.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster