Os 9320 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.00 | 0.00 | II./2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 15.47 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 15.49 | 15.49 | |||
Pardubice-Opočínek | 15.53 | 15.53 | |||
Valy u Přelouče | 15.56 | 15.56 | |||
Přelouč | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 16.03 | 16.03 | |||
Řečany nad Labem | 16.07 | 16.11 | 1/1 | ||
Chvaletice | 16.15 | 16.15 | |||
Kojice | 16.17 | 16.17 | |||
Týnec nad Labem | 16.20 | 16.20 | |||
Záboří nad Labem | 16.22 | 16.22 | 2 | ||
Starý Kolín | 16.25 | 16.25 | |||
Kolín dílny | 16.29 | 16.29 | |||
Kolín | 16.33 | 16.35 | 3 | ||
Kolín zastávka | 16.37 | 16.38 | |||
Nová Ves u Kolína | 16.42 | 16.42 | |||
Velim | 16.45 | 16.45 | 1/2 | ||
Cerhenice | 16.48 | 16.48 | |||
Pečky | 16.51 | 16.56 | 1/1 | ||
Tatce | 16.58 | 16.58 | |||
Poříčany | 17.03 | 17.09 | 2 | ||
Klučov | 17.11 | 17.11 | |||
Český Brod | 17.15 | 17.16 | 3 | ||
Rostoklaty | 17.19 | 17.19 | |||
Tuklaty | 17.22 | 17.22 | |||
Úvaly | 17.26 | 17.26 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 17.30 | 17.30 | |||
Praha-Běchovice | 17.35 | 17.36 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.38 | 17.38 | |||
Praha-Kyje | 17.41 | 17.41 | |||
Praha-Libeň | 17.46 | 17.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia