Os 9215 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 20.41 | 0.00 | 3 | ||
Čerčany | 0.00 | 17.21 | 1 | ||
Lštění | 17.24 | 17.24 | |||
Zlenice | 17.27 | 17.27 | |||
Hvězdonice | 17.32 | 17.33 | 2 | ||
Chocerady | 17.37 | 17.37 | |||
Vlkovec | 17.39 | 17.39 | |||
Samechov | 17.42 | 17.43 | 3 | ||
Stříbrná Skalice | 17.46 | 17.47 | |||
Plužiny | 17.50 | 17.50 | |||
Sázava zastávka | 17.53 | 17.54 | |||
Sázava | 17.56 | 17.59 | 2 | ||
Samopše | 18.04 | 18.04 | |||
Ledečko | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | 18.12 | 18.12 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 18.14 | 18.14 | |||
Malovidy | 18.18 | 18.18 | |||
Český Šternberk | 18.21 | 18.21 | |||
Český Šternberk zastávka | 18.23 | 18.23 | |||
Soběšín | 18.28 | 18.28 | |||
Vranice | 18.32 | 18.32 | |||
Kácov | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Kácov zastávka | 18.42 | 18.42 | |||
Střechov nad Sázavou | 18.47 | 18.47 | |||
Čížov | 18.51 | 18.51 | |||
Chabeřice | 18.53 | 18.53 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 18.58 | 18.58 | |||
Zruč nad Sázavou | 19.02 | 19.44 | 3 | ||
Horka nad Sázavou | 19.48 | 19.48 | |||
Laziště | 19.52 | 19.52 | |||
Vlastějovice | 19.54 | 19.54 | |||
Budčice | 19.56 | 19.56 | |||
Chřenovice | 19.59 | 19.59 | |||
Chřenovice-Podhradí | 20.05 | 20.05 | |||
Ledeč nad Sázavou | 20.10 | 20.15 | 2 | ||
Horní Ledeč | 20.17 | 20.17 | |||
Vilémovice | 20.22 | 20.22 | |||
Stvořidla | 20.25 | 20.25 | |||
Smrčná | 20.29 | 20.29 | |||
Mrzkovice | 20.33 | 20.33 | |||
Dolní Březinka | 20.34 | 20.34 | |||
Světlá nad Sázavou město | 20.37 | 20.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia