Os 9029 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 21.39 | 0.00 | 4 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 19.25 | 3 | ||
Praha-Krč | 19.31 | 19.32 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 19.36 | 19.37 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 19.40 | 19.40 | |||
Praha-Komořany | 19.43 | 19.43 | |||
Praha-Zbraslav | 19.47 | 19.48 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.52 | 19.52 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.57 | 20.13 | 2 | ||
Skochovice | 20.15 | 20.15 | |||
Davle | 20.22 | 20.23 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | 20.26 | 20.26 | |||
Petrov u Prahy | 20.29 | 20.29 | |||
Luka pod Medníkem | 20.35 | 20.35 | |||
Jílové u Prahy | 20.41 | 21.01 | 3 | ||
Kamenný Přívoz | 21.06 | 21.06 | |||
Prosečnice | 21.08 | 21.08 | |||
Krhanice | 21.12 | 21.13 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 21.16 | 21.16 | |||
Týnec nad Sázavou | 21.19 | 21.20 | 2 | ||
Pecerady | 21.24 | 21.24 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 21.29 | 21.29 | |||
Poříčí nad Sázavou | 21.33 | 21.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster