..: Trasa vlaku Os 9029 - JŘ 2008 :..
Os 9029
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  21.39 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 19.25 3
  Praha-Krč  19.31 19.32 2/2
  Praha-Braník  19.36 19.37 3
  Praha-Modřany zastávka  19.40 19.40  
  Praha-Komořany  19.43 19.43  
  Praha-Zbraslav  19.47 19.48 3
  Dolní Břežany-Jarov  19.52 19.52  
  Vrané nad Vltavou  19.57 20.13 2
  Skochovice  20.15 20.15  
  Davle  20.22 20.23 3
  Petrov-Chlomek  20.26 20.26  
  Petrov u Prahy  20.29 20.29  
  Luka pod Medníkem  20.35 20.35  
  Jílové u Prahy  20.41 21.01 3
  Kamenný Přívoz  21.06 21.06  
  Prosečnice  21.08 21.08  
  Krhanice  21.12 21.13 3
  Chrást nad Sázavou  21.16 21.16  
  Týnec nad Sázavou  21.19 21.20 2
  Pecerady  21.24 21.24  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  21.29 21.29  
  Poříčí nad Sázavou  21.33 21.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster