Os 9026 | |
Řazení vlaku: 714 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 21.09 | 0.00 | 3 | ||
Čerčany | 0.00 | 18.55 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 19.00 | 19.00 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 19.05 | 19.05 | |||
Pecerady | 19.10 | 19.10 | |||
Týnec nad Sázavou | 19.14 | 19.21 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 19.23 | 19.23 | |||
Krhanice | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Prosečnice | 19.32 | 19.32 | |||
Kamenný Přívoz | 19.34 | 19.35 | |||
Jílové u Prahy | 19.40 | 20.02 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 20.08 | 20.08 | |||
Petrov u Prahy | 20.13 | 20.14 | |||
Petrov-Chlomek | 20.16 | 20.16 | |||
Davle | 20.19 | 20.20 | 2 | ||
Skochovice | 20.27 | 20.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 20.35 | 20.35 | |||
Praha-Zbraslav | 20.39 | 20.40 | 3 | ||
Praha-Komořany | 20.43 | 20.43 | |||
Praha-Modřany zastávka | 20.46 | 20.46 | |||
Praha-Braník | 20.50 | 20.50 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.55 | 20.55 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök