Os 9022 | |
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 3xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 19.39 | 0.00 | 2 | ||
Čerčany | 0.00 | 17.55 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 18.00 | 18.00 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 18.05 | 18.05 | |||
Pecerady | 18.10 | 18.10 | |||
Týnec nad Sázavou | 18.14 | 18.15 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 18.17 | 18.17 | |||
Krhanice | 18.21 | 18.21 | 3 | ||
Prosečnice | 18.25 | 18.25 | |||
Kamenný Přívoz | 18.28 | 18.28 | |||
Jílové u Prahy | 18.34 | 18.39 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 18.44 | 18.44 | |||
Petrov u Prahy | 18.49 | 18.50 | |||
Petrov-Chlomek | 18.52 | 18.52 | |||
Davle | 18.55 | 18.56 | 2 | ||
Skochovice | 19.03 | 19.03 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.06 | 19.07 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.11 | 19.11 | |||
Praha-Zbraslav | 19.15 | 19.16 | 3 | ||
Praha-Komořany | 19.19 | 19.19 | |||
Praha-Modřany zastávka | 19.22 | 19.22 | |||
Praha-Braník | 19.26 | 19.26 | 3 | ||
Praha-Krč | 19.31 | 19.31 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci