..: Trasa vlaku Os 9022 - JŘ 2008 :..
Os 9022
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  19.39 0.00 2
  Čerčany  0.00 17.55 4
  Poříčí nad Sázavou  18.00 18.00  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  18.05 18.05  
  Pecerady  18.10 18.10  
  Týnec nad Sázavou  18.14 18.15 2
  Chrást nad Sázavou  18.17 18.17  
  Krhanice  18.21 18.21 3
  Prosečnice  18.25 18.25  
  Kamenný Přívoz  18.28 18.28  
  Jílové u Prahy  18.34 18.39 2
  Luka pod Medníkem  18.44 18.44  
  Petrov u Prahy  18.49 18.50  
  Petrov-Chlomek  18.52 18.52  
  Davle  18.55 18.56 2
  Skochovice  19.03 19.03  
  Vrané nad Vltavou  19.06 19.07 2
  Dolní Břežany-Jarov  19.11 19.11  
  Praha-Zbraslav  19.15 19.16 3
  Praha-Komořany  19.19 19.19  
  Praha-Modřany zastávka  19.22 19.22  
  Praha-Braník  19.26 19.26 3
  Praha-Krč  19.31 19.31 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster