Os 9017 | |
Řazení vlaku: 714 + 2xBtax780 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 17.39 | 0.00 | 4 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 15.35 | 3 | ||
Praha-Krč | 15.42 | 15.42 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 15.46 | 15.47 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 15.51 | 15.51 | |||
Praha-Komořany | 15.54 | 15.54 | |||
Praha-Zbraslav | 15.58 | 15.59 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16.03 | 16.03 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.08 | 16.14 | 3 | ||
Skochovice | 16.16 | 16.16 | |||
Davle | 16.23 | 16.24 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 16.27 | 16.27 | |||
Petrov u Prahy | 16.30 | 16.30 | |||
Luka pod Medníkem | 16.36 | 16.36 | |||
Jílové u Prahy | 16.42 | 16.43 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 16.48 | 16.48 | |||
Prosečnice | 16.50 | 16.50 | |||
Krhanice | 16.54 | 16.55 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 16.58 | 16.58 | |||
Týnec nad Sázavou | 17.01 | 17.20 | 3 | ||
Pecerady | 17.24 | 17.24 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 17.29 | 17.29 | |||
Poříčí nad Sázavou | 17.33 | 17.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci