Os 9015 | |
Řazení vlaku: 714 + 4xBtax780 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 16.39 | 0.00 | 4 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 14.25 | 3 | ||
Praha-Krč | 14.32 | 14.32 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 14.36 | 14.37 | 4 | ||
Praha-Modřany zastávka | 14.41 | 14.41 | |||
Praha-Komořany | 14.44 | 14.44 | |||
Praha-Zbraslav | 14.48 | 14.49 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 14.53 | 14.53 | |||
Vrané nad Vltavou | 14.58 | 15.05 | 2 | ||
Skochovice | 15.07 | 15.07 | |||
Davle | 15.14 | 15.15 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 15.18 | 15.18 | |||
Petrov u Prahy | 15.21 | 15.21 | |||
Luka pod Medníkem | 15.27 | 15.27 | |||
Jílové u Prahy | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Kamenný Přívoz | 15.39 | 15.39 | |||
Prosečnice | 15.41 | 15.41 | |||
Krhanice | 15.45 | 15.46 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 15.49 | 15.49 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.52 | 16.20 | 2 | ||
Pecerady | 16.24 | 16.24 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 16.29 | 16.29 | |||
Poříčí nad Sázavou | 16.33 | 16.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia