..: Trasa vlaku Os 9015 - JŘ 2008 :..
Os 9015
Řazení vlaku: 714 + 4xBtax780 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  16.39 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 14.25 3
  Praha-Krč  14.32 14.32 1/1
  Praha-Braník  14.36 14.37 4
  Praha-Modřany zastávka  14.41 14.41  
  Praha-Komořany  14.44 14.44  
  Praha-Zbraslav  14.48 14.49 3
  Dolní Břežany-Jarov  14.53 14.53  
  Vrané nad Vltavou  14.58 15.05 2
  Skochovice  15.07 15.07  
  Davle  15.14 15.15 2
  Petrov-Chlomek  15.18 15.18  
  Petrov u Prahy  15.21 15.21  
  Luka pod Medníkem  15.27 15.27  
  Jílové u Prahy  15.33 15.34 3
  Kamenný Přívoz  15.39 15.39  
  Prosečnice  15.41 15.41  
  Krhanice  15.45 15.46 3
  Chrást nad Sázavou  15.49 15.49  
  Týnec nad Sázavou  15.52 16.20 2
  Pecerady  16.24 16.24  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16.29 16.29  
  Poříčí nad Sázavou  16.33 16.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster