Os 8722 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.10 | 0.00 | 2 | ||
České Velenice | 0.00 | 17.04 | 3 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 17.09 | 17.10 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 17.14 | 17.14 | |||
Hrdlořezy | 17.17 | 17.17 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 17.19 | 17.20 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 17.22 | 17.23 | 3 | ||
Majdalena | 17.28 | 17.31 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 17.34 | 17.34 | |||
Třeboň lázně | 17.42 | 17.42 | |||
Třeboň | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Lužnice | 17.50 | 17.50 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 17.54 | 17.57 | 2 | ||
Frahelž | 18.01 | 18.01 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 18.04 | 18.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci