Os 8270 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 13.30 | 0.00 | 2 | ||
Tábor | 0.00 | 12.25 | 1/2 | ||
Chotoviny | 12.33 | 12.33 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 12.37 | 12.43 | 3 | ||
Mezno | 12.46 | 12.46 | |||
Střezimíř | 12.50 | 12.52 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 12.54 | 12.55 | |||
Ješetice | 12.57 | 12.59 | 3 | ||
Heřmaničky | 13.03 | 13.04 | 2 | ||
Votice | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Olbramovice | 13.13 | 13.15 | 3 | ||
Tomice | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Bystřice u Benešova | 13.24 | 13.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia