R 819 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 10.06 | 0.00 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 7.09 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 7.21 | 7.22 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 7.44 | 7.45 | 3 | ||
Moravský Beroun | 7.52 | 7.53 | 2 | ||
Dětřichov nad Bystřicí | 8.03 | 8.04 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 8.09 | 8.10 | |||
Valšov | 8.18 | 8.19 | 3 | ||
Bruntál | 8.28 | 8.32 | 3 | ||
Krnov | 8.57 | 9.08 | 2 | ||
Krnov-Cvilín | 9.12 | 9.12 | |||
Opava západ | 9.32 | 9.33 | 3 | ||
Opava východ | 9.39 | 9.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci