Os 8161 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kájov | 23.08 | 0.00 | 2 | ||
České Budějovice | 0.00 | 22.09 | 3 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 22.12 | 22.12 | |||
Boršov nad Vltavou | 22.18 | 22.21 | 2 | ||
Černý Dub | 22.25 | 22.25 | |||
Hradce | 22.30 | 22.30 | |||
Vrábče | 22.32 | 22.32 | |||
Křemže | 22.36 | 22.37 | 2 | ||
Holubov | 22.41 | 22.41 | |||
Třísov | 22.44 | 22.44 | |||
Plešovice | 22.47 | 22.47 | |||
Zlatá Koruna | 22.51 | 22.52 | 3 | ||
Přísečná | 22.56 | 22.56 | |||
Český Krumlov | 22.59 | 23.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster