Os 8022 | |
Řazení vlaku: 242 + Bt283 + 2xBt278 + Bt283 + 3xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 5.58 | 0.00 | |||
Horažďovice předměstí | 0.00 | 4.43 | 5 | ||
Velký Bor | 4.46 | 4.46 | |||
Jetenovice | 4.50 | 4.50 | |||
Pačejov | 4.55 | 4.55 | 3 | ||
Kovčín | 4.58 | 4.59 | |||
Nekvasovy | 5.02 | 5.02 | |||
Mileč | 5.05 | 5.06 | |||
Nepomuk | 5.10 | 5.12 | 4 | ||
Srby | 5.15 | 5.16 | |||
Ždírec u Plzně | 5.19 | 5.20 | 3 | ||
Blovice | 5.25 | 5.26 | 1 | ||
Zdemyslice | 5.30 | 5.30 | |||
Nezvěstice | 5.34 | 5.35 | |||
Šťáhlavy | 5.38 | 5.39 | 1 | ||
Starý Plzenec | 5.43 | 5.44 | 4 | ||
Plzeň-Koterov | 5.50 | 5.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci